Patalpų dezinfekcija

Atliekame įvairių patalpų dezinfekcijos paslaugas. Nuolatinio valymo ir dezinfekcijos tikslas leidžia sunaikinti užkrečiamųjų ligų sukėlėjus, įvairias bakterijas, pelėsio sporas, taip pat pašalinti blogus kvapus. Nuolatinis valymas ir dezinfekcija turi būti organizuojamaa gyvenamuosiuose būstuose, įvairiose paslaugų institucijose ir įstaigose.

Todėl mūsų komanda atlieka visus patalpų dezinfekcijos paslaugas. Dezinfekavimo metu Jūsų patalpos bus išvalytos nuo visų galimai pavojingų biologinių skysčių, kenkėjų ir kitų nepageidaujamų objektų. Įvairius paviršius, sienas specialiais dezinfekciniais skysčiais dezinfekuosim nuo pavojingų užkrečiamų ligų, pelėsių ar grybelių, ir jose vėl bus galima ramiai gyventi ar darbuotis.

Patalpų dezinfekcija 24h per parą skambinti +37060662670 

Pasaulinės sveikatos organizacijos rekomenduoja pagrindinę atsargumo priemonę apsisaugojimui nuo virusų sukeliamų infekcijų ir kviečia pasinaudoti įstaigoms specialistų paslaugomis – atlikti priešvirusinę dezinfekciją. Mūsų komanda gali pasiūlyti šią paslaugą.

Dezinfekcijos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje:

  • Gyvenamajame būste (bute, name, ar sandėliuose),
  • Švietimo ir socialinių paslaugų institucijose (vaikų ugdymo, vaikų ir senelių globos įstaigoje ir kt.),
  • Įvairiame transporte (automobiliai, sunkvežimiai ir kt.),
  • Sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninės, poliklinikose),
  • Laivuose, lėktuvuose, ir kitose sunkiosiose transporto priemonėse, kitose erdvėse ir patalpose, kur tik pageidauja klientas.

Susisiekite su mumis dėl paslaugų ir gaukite pasiūlymą iškarto:  +37060662670