Kiribati yra labai universalus oro gaiviklis, skirtas naudoti įvairiose patalpose nuo namų, biuro iki automobilio. Produktas suteiks gaivumo ir per kelias sekundes nukels į šiltą vasaros klimatą. Gaivus ir subtilus aromatas suteikia jaukumo ir atsipalaidavimo, primenančio atostogų aurą. Oro gaiviklis pašalins iš jūsų erdvės visus nepageidaujamus aromatus, pakeisdamas juos egzotiškų švenčių kvapu. Produktas yra labai patvarus, nepalieka nepageidaujamų žymių ir negadina paviršiaus. Visiškai saugus sveikatai.


12.00 
  • Prekės ženklas: KIRIBATI
  • Pristatymas:  

daugiau


Kiribati yra labai universalus oro gaiviklis, skirtas naudoti įvairiose patalpose nuo namų, biuro iki automobilio. Produktas suteiks gaivumo ir per kelias sekundes nukels į šiltą vasaros klimatą. Gaivus ir subtilus aromatas suteikia jaukumo ir atsipalaidavimo, primenančio atostogų aurą.

Oro gaiviklis pašalins iš jūsų erdvės visus nepageidaujamus aromatus, pakeisdamas juos egzotiškų švenčių kvapu. Produktas yra labai patvarus, nepalieka nepageidaujamų žymių ir negadina paviršiaus. Visiškai saugus sveikatai.